Zamówienia przyjmujemy codziennie od 8.30 do 22.00, zadzwoń i zamów: (54) 234 81 82 / 666 554 553

O firmie

Restauracja, catering – Włocławek

Domowe jadło to restauracja prowadzona przy ul. Prusa 2 we Włocławku.
Charakteryzuje się niezmiennością cen czyli naszym menu.

W naszym lokalu znajdziecie Państwo smaczną polską kuchnię. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o pizze z najlepszych wg nas składników, sosów, ciasta i mozzarelli. Zamówienia przyjmujemy od 8.30 do 22.00, a od 12.00 do 18.00 wydajemy obiady 7 dni w tygodniu.
Dzięki smacznym posiłkom, wykonanym ze świeżych produktów, a także miłej oraz szybkiej obsłudze jesteśmy ulubionym miejscem odpoczynku od ciężkiej pracy. Do wielu firm codziennie dowozimy ciepłe i pyszne obiady – oferujemy catering we Włocławku.
Imprezy – catering we Włocławku

Domowe Jadło zajmuje się także kompleksową organizacją imprez okolicznościowych zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Pomogliśmy już w przygotowaniu konferencji, bankietów, spotkań biznesowych wielu firmom i fundacjom. Co roku w czasie Wielkiej nocy wprowadzamy wiosenny i radosny nastrój do firm poprzez organizację Świątecznych posiłków z tradycyjnymi polskimi potrawami. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, przy blasku świec i zapachu choinki, aranżujemy Spotkania Wigilijne dla pracowników naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz kompleksowej obsługi dużych bankietów, równie chętnie podejmujemy się organizacji kameralnych imprez. Nasz zespół, składający się z grupy profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym potrafi zapewnić znakomite przygotowanie, oprawę i oczywiście smaczne jedzenie na imprezy. Obsługujemy uroczystości o różnym charakterze: wesela, komunie, stypy, chrzciny, jubileusze, przyjęcia urodzinowe, imieninowe. Do każdego przygotowywanego przez nas przedsięwzięcia podchodzimy w sposób indywidualny. Możemy pochwalić się bogatą w staropolskie, europejskie przepisy kartą dań, która jest tylko namiastką tego, co możemy przygotować. Nie dajemy się zamknąć w schematy. Staramy się stanąć naprzeciw stawianym nam wyzwaniom oraz realizować je w sposób oryginalny i niekonwencjonalny. Uważamy, że jedzenie to nie tylko rozkosz smaku, ale i uczta dla oczu…

Niezależnie czy planujesz małe spotkanie, czy też większą imprezę – zwróć się do nas. Zaplanujemy i dostarczymy wszystko – od pysznych dań po wystrój i rozrywkę.

Zadzwoń: +48 666 554 553

Perfekcja działania i najwyższa jakość

Domowe Jadło zaproponuje wiele idealnych miejsc na zorganizowanie Twojego przyjęcia. Zarówno w budynku, jak i na otwartej przestrzeni, bez wzglądu na odległość i czas.
Zawsze dostosujemy się do Państwa potrzeb i zapewnimy doskonałą kuchnię, napoje, profesjonalną obsługę, dekoracje, wyposażenie oraz transport.